Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
445
0
05-5-2025, 05:05

На Закарпатті внаслідок вибуху гранати один чоловік загинув, інший у лікарні (ФОТО)

До поліції найдішло повідомлення про вибух у приватному будинку в селі Ракошино Мукачівського району. За словами заявника, внаслідок вибуху є потерпілий.

За викликом негайно виїхали спірвобітники відділення поліції №1 Мукачівського районного управління поліції. Правоохоронці обстежили місце події, провели першочергові заходи та з'ясували, що у помешканні вибухнула граната.



Наразі відомо, що у будинку розпивали алкогольні напої 54-річний та 50-річний місцеві жителі. Під час застілля, у ході необережного поводження із боєприпасом, 50-річний закарпатець висмикнув чеку з гранати, після чого відбувся вибух.
Внаслідок вибуху він загинув на місці події, а його 54-річний товариш — отримав поранення та госпіталізований до лікарні.

Читайте також: Житель Одещини тяжко травмував односельця пострілом із пневматичної гвинтівки

Подію слідчі попередньо кваліфікували за ч. 1 ст. 115 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. У справі триває досудове розслідування.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив