Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
472
0
05-24-2025, 03:42

Торгували електронними цигарками зі вмістом наркотиків: у Києві викрито злочинну групу (ФОТО)

Викрили зловмисників оперативники карного розшуку відділу поліції № 2. З’ясовано, що фігуранти налагодили розповсюдження електронних цигарок з вмістом наркотичних засобів на території міста Києва.

Також, за отриманню працівниками поліції інформацією вони організували склад, де зберігали заборонені речовини, зброю та бойові припаси.



За словами начальника Шевченківського управління поліції Ігоря Падюка, правоохоронці за силової підтримки бійців полку поліції особливого призначення № 1 затримали зловмисників:
Торгували електронними цигарками зі вмістом наркотиків: у Києві викрито злочинну групу (ФОТО)
«Ми встановили, що до розповсюдження наркозасобів причетні троє місцевих мешканців віком від 33 до 39 років, один з яких утримував склад, де зберігав цигарки з канабіноїдами та зброєю, а двоє інших – перепродавали заборонені речовини дрібними партіями, а також шляхом здійснення поштових відправлень, а для отримання товару вони використовували підроблені документи».

Правоохоронці провели 11 обшуків за місцями мешкання фігурантів та у їх автівках, де виявили та вилучили понад 500 електронних цигарок з наркотичними засобами, автомат, пістолет кулемет, два пістолети, три гранати, понад 600 набоїв різних калібрів, мобільні телефони, планшети, гроші, документи з ознаками підробки. Вартість вилученого товару за цінами «чорного» ринку сягає 1,5 мільйона гривень.

Читайте також: Маскував наркотики під дорогі гаджети та збував через пошту: у Києві викрито дилера (ФОТО)

Слідч повідомили трьом фігурантам про підозри за ч. 2 та ч. 3 ст. 307 - незаконне зберігання та збут наркотиків у великих та особливо великих розмірах та 38-річному порушнику ч. 1 ст. 263 - Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 12-ти років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив