Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
259
0
06-15-2025, 21:02

Заліз через вікно: у Києві злодій поцупив із кабінету вчителя ноутбук

Подія сталася днями у Солом’янському районі. Злодій через вікно пробрався в ліцей і викрав комп’ютерну техніку. Про це повідомили у поліції Києва.

До правоохоронців надійшло повідомлення про крадіжку ноутбука з кабінету вчителя. На місце події прибула слідчо-оперативна група Солом’янського управління поліції. Правоохоронці встановили особу підозрюваного.



Ним виявився 46-річний житель Київської області, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.
Заліз через вікно: у Києві злодій поцупив із кабінету вчителя ноутбук

Під час слідчих дій поліцейські вилучили у чоловіка верхній одяг і взуття, які збіглися з доказами, зафіксованими на місці події, а також розшукали та вилучили ноутбук, який рецидивіст уже встиг збути.

Читайте також: На Львівщині пенсіонера пограбували одразу після того, як він отримав пенсію

Слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Йому загрожує до восьми років тюрми.
Коментарi:
Коментувати