Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
149
0
07-31-2025, 12:47

На Сумщині взято під варту чоловіка, який кочергою забив до смерті товариша

На Сумщині взято під варту чоловіка, який кочергою забив до смерті товариша
За клопотанням слідчого та прокурора Шосткинської окружної прокуратури рішенням суду 32-річному підозрюваному в спричиненні смертельних ушкоджень товариша обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу.

Мова йде про подію, що сталась у м. Глухів 23 липня 2025 року. До обвинуваченого прийшов у гості товариш. Чоловіки влаштували застілля. Через деякий час між ними виникла суперечка, під час якої господар побив кочергою свого гостя. Від отриманих травм 44-річний потерпілий помер.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 121 (спричинення умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого) КК України. За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк до 10 років.

Читайте також: На Черкащині пенсіонер, якого підозрювали у подвійному вбивстві, застрелився при поліцейських

Досудове розслідування здійснюється слідчими Шосткинського районного управління поліції ГУНП в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
  • Смайлики і люди
    Тварини і природа
    Їжа і напої
    Активність
    Порожі й місця
    Предмети
    Символи
    Прапори
Питання:* Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий