Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
300
0
08-11-2025, 06:03

На Львівщині затримано молодика, який вбив пенсіонерку та поранив ії сина

На Львівщині затримано молодика, який вбив пенсіонерку та поранив ії сина
Близько 04:15, до поліції надійшло повідомлення від 45-річного жителя одного з сіл Самбірського району про те, що невідома особа через незачинені вхідні двері проникла в будинок і нанесла йому та його 67-річній мамі ножові поранення.

На місце події негайно виїхали інспектори відділу реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та співробітники інших служб Самбірського районного відділу поліції, а також спеціалісти-криміналісти поліції Львівщини.

Прибувши на місце події, поліцейські виявили в будинку тіло жінки з ножовими пораненнями без ознак життя та її сина, в якого теж були ножові поранення. Його доставили до лікарні, медики оцінюють його стан, як стабільний.

Проведеними заходами правоохоронці встановили, що до вчинення злочину причетний 21-річний мешканець одного з сіл Самбірського району, та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Затриманий перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Читайте також: Дніпрянка вбила співмешканця ножицями в серце

Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва органів прокуратури, повідомили затриманому про підозру. Максимальне покарання, що йому загрожує – довічне позбавлення волі.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
  • Смайлики і люди
    Тварини і природа
    Їжа і напої
    Активність
    Порожі й місця
    Предмети
    Символи
    Прапори
Питання:* Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий