Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
149
0
Сьогодні, 00:01

Поліцейські Ямполя затримали чоловіка, який застрелив односельця

Поліцейські Ямполя затримали чоловіка, який застрелив односельця
У ході конфлікту нетверезий фігурант з рушниці потерпілого. Зловмиснику повідомлено про підозру та загрожує до 15 років ув’язнення.

Повідомлення про вбивство біля одного з магазинів в селі Ямпільської міської громади в поліцію надійшло 15 серпня близько 22.45. Під час огляду на тілі 38-річного загиблого виявлено вогнепальне поранення в груди.

Проведеними слідчо-оперативними заходами поліцейські встановили, що до вбивства причетний 62-річний місцевий житель.

Він посварився із потерпілим під час спільного вживання алкоголю, поїхав додому на автомобілі за рушницею, повернувся й вистрілив у нього, після чого з місця події зник.

Фігуранта затримали за місцем проживання. Знаряддя злочину – мисливську рушницю, вилучили та направили на експертизу.

Слідчі відділення поліції № 1 Могилів-Подільського райвідділу за процесуального керівництва Могилів-Подільської окружної прокуратури розслідують кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Читайте також: У Львові судитимуть молодика, який погрожував зброєю та намагався обікрасти кіоск

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання чоловіку запобіжного заходу.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
  • Смайлики і люди
    Тварини і природа
    Їжа і напої
    Активність
    Порожі й місця
    Предмети
    Символи
    Прапори
Питання:* Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий