647
0
Учора, 08:59
У Хмельницькому чоловік підірвав гранату просто у дворі багатоповерхівки і залишився без руки

Як відомо, 8 вересня у дворі житлового будинку на вул. Зарічанській у Хмельницькому прогримів вибух.
За попередньою інформацією, 45-річний місцевий житель підірвав предмет, схожий на гранату РГД-5. Внаслідок вибуху він отримав тілесні ушкодження у вигляді ампутації руки. Уламкові поранення дістав і 59-річний перехожий.
Окрім того, вибух пошкодив два автомобілі, припарковані поруч із будинком. Обох постраждалих госпіталізували.
Зловмисника затримали поліцейські відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі він перебуває у лікарні під конвоєм.
Слідчі відкрили два кримінальні провадження: за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) та ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження із бойовими припасами) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про оголошення затриманому підозри.
Читайте також: Під Дніпром чоловік підірвав 5 гранат під час сварки з дружиною
Походження вибухонебезпечного предмету встановлюється.