Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
469
0
Сьогодні, 08:00

У Києві затримали трьох молодиків за жорстоке побиття перехожого у підземному переході

У Києві затримали трьох молодиків за жорстоке побиття перехожого у підземному переході
П'яні зловмисники завдали 46-річному чоловіку тяжких травм голови та тулуба. Нападників затримали, їм загрожує до десяти років позбавлення волі.

За нанесення тяжких тілесних ушкоджень перехожому зловмисники опинилися у СІЗО, а потерпілий наразі перебуває у лікарні з тяжкими травмами. За скоєне фігурантам загрожує до 10 років позбавлення волі. Про це повідомляє поліція Києва, пише УНН.

Працівники Шевченківського управління поліції провели комплекс розшукових заходів, проаналізували записи з камер відеоспостереження "Безпечне місто" та за допомогою фахівців сектору кримінального аналізу встановили правопорушників. Ними виявилися місцеві мешканці віком 23, 25 та 31 рік.

Правоохоронці встановили, що молодики, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, спровокували конфлікт із 46-річним перехожим.

Суперечка переросла у бійку, під час якої порушники завдали чоловікові численних ударів руками та ногами по голові й тулубу. Потерпілого госпіталізували до медичного закладу з численними травмами.

Усіх трьох зловмисників правоохоронці затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі слідчі за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури оголосили їм про підозру за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України - умисне тяжке тілесне ушкодження. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до десяти років.

Читайте також: У Києві судитимуть двох чоловіків за жорстоке вбивство перехожого

На час слідства фігуранти перебуватимуть під вартою.
Коментарi:
Коментувати