Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
182
0
Сьогодні, 05:05

На Київщині двоє підлітків зґвалтували 16-річну дівчину: їм оголошено про підозри

У Білій Церкві двох хлопців віком 17 та 18 років підозрюють у груповому зґвалтуванні 16-річної дівчини. Потерпіла є їхньою знайомою, зловмисникам обирають запобіжний захід.

Про це повідомили в Київській обласній прокуратурі. За даними слідства, підозрювані запропонували дівчині долучитися до "спільного проведення дозвілля" в одному з гаражів у місті. Вона погодилася, бо один із фігурантів був близьким знайомим її родини.

Коли неповнолітня лишилась із кривдниками наодинці, вони зґвалтували дівчину, скориставшись її безпорадним станом та своєю фізичною перевагою.

Читайте також: На Київщині чоловік замовив убивство колишньої дружини за 10 тисяч доларів (ВІДЕО)

За фактом зґвалтування неповнолітньої, вчиненого групою осіб (ч. 3 ст. 152 КК України), хлопців затримали. Їх помістили до ізолятора тимчасового тримання до вирішення питання про обрання міри запобіжного заходу.
Коментарi:
Коментувати