Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
376
0
02-20-2022, 11:34

В Україні оновлять шкільну програму

1 вересня 2022 року розпочнеться пілотування проєкту оновлення змісту, освітніх ресурсів і підходів до навчання інформатики в школах.

Про це оголосили Міністерство освіти і науки, Міністерство цифрової трансформації та EU4DigitalUA під час спільної презентації проекту, пише «Я і Закон».

«Один із наших ключових проєктів у рамках реформи ІТ-освіти – оновлення шкільного курсу з інформатики. В закладах освіти застаріле програмне забезпечення, не вистачає вчителів з ІТ-освітою, предмет викладають вчителі інших предметів.

Це зовсім не ті уроки інформатики, які допоможуть дітям знайти себе у новому цифровому світі. Впевнений, що оновлені уроки з інформатики стануть тим першим базисом, який допоможе дітям потім легко знайти себе в ІТ-спеціальностях», – зазначив Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України.

Пілотування відбуватиметься у 50 закладах загальної середньої освіти. А з 1 вересня 2023 року оновлений зміст предмета «Інформатика» для закладів загальної середньої освіти буде реалізовуватися на загальнодержавному рівні.

Проєктом передбачено залучення найкращих українських та європейських експертів, а також представників ІТ-кластерів та ІТ-асоціацій України, які вже готові надати зі свого боку технологічну експертизу для ефективного впровадження новітніх цифрових технологій у викладання, навчання та оцінювання учнів, а також створення нового контенту для шкільного предмета «Інформатика» у 1-11 класах.«Реформа «Нова українська школа», яку реалізує МОН, ставить за мету розвиток кожної конкретної дитини. Забезпечити реалізацію цієї мети без сформованих сучасних цифрових компетентностей неможливо. Цей проєкт є яскравим зразком синергії зусиль двох міністерств, наших міжнародних партнерів, яка й має гарантувати кожному учню високий рівень конкурентоспроможності, формування його як успішної особистості у цифровому суспільстві в умовах цифрової економіки, яка швидко розвивається в Україні», – наголосив Олег Єресько, генеральний директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН.

Читайте також: У Мінцифри розповіли про кількість ЦНАПів у країні

Оновлення змісту та освітніх ресурсів предмета «Інформатика» є частиною великої реформи IT-освіти України. Проєкт ініційовано Мінцифрою, реалізується проєктом EU4DigitalUA спільно з МОН.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

© Crimezone.in.ua 2020 Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови гіперпосилання на сrimezone.in.ua