Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
326
0
09-21-2022, 17:59

У Києві відновлюють послугу соціального таксі

Соціальне таксі повертається на вулиці столиці.

Завдяки цій послузі, діти та особи з інвалідністю, які не можуть пересуватися громадським транспортом, зможуть доїжджати до реабілітаційних центрів, закладів освіти та лікарень.

Заступниця голови КМДА Марина Хонда розповіла, що за більше ніж тиждень соціальним таксі скористувалися 63 дитини та особи з інвалідністю.

«Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю продовжить вивчення потреби, адже після початку російського вторгнення, велика кількість отримувачів виїхали з Києва. За умови збільшення отримувачів послуги — буде збільшуватися і кількість транспорту для перевезень», — пояснила Марина Хонда.Тим особам, які подавали відповідний пакет документів і які отримали позитивний висновок до користування «соціальним таксі», потворно подавати документи до управлінь соціального захисту не потрібно.

Соціальне таксі як пілотний проєкт запустили у 2020 року, це надало змогу відрегулювати системну роботу і виправити помилки. Наступного року проєкт запрацював повноцінно.

Читайте також: У столиці з'явиться меморіал пам’яті героїв "Азовсталі"

У проєкті беруть участь автомобілі двох типів: седани та переобладнані карети швидкої допомоги.
Коментарі:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

© Crimezone.in.ua 2020 Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови гіперпосилання на сrimezone.in.ua