Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
1 697
0
05-29-2024, 03:05

Ув’язнені, які стали добровольцями, служитимуть у штурмових загонах

Ув’язнені, які стали добровольцями, служитимуть у штурмових загонах
Згідно з новим законом України про участь ув'язнених у бойових діях, перші добровольці вже вирушили на навчання для підготовки до виконання бойових завдань.

Наразі планують формувати штурмові підрозділи з екс-ув’язнених, що вирішили звільняти Україну від окупантів, поки що ці люди проходять вишкіл.

Про те, що з колишніх ув’язнених формуватимуть штурмові загони у телемарафоні заявив міністр юстиції України Денис Малюська.«Це будуть підрозділи, які поки що складаються виключно з осіб, які відбували покарання. Тобто це монолітні підрозділи без змішування з іншими військовослужбовцями», — цитує міністра видання «ДТ».

Очільник Мінюсту зазначив, що у майбутньому засуджених можуть переводити й до інших підрозділів. Наразі вони проходять підготовку і поки участі в бойових діях не беруть. Нині таких людей 600.

Україна звільнила з місць позбавлення волі вже близько 350 ув’язнених, які вирішили приєднатися до війська, повідомив міністр юстиції Денис Малюська в інтерв’ю The New York Times.

Судова влада вже розглядає більшість із 4300 заяв, поданих на сьогодні засудженими.

Він прогнозує, що до армії можуть приєднатися близько 20 тисяч засуджених і тих, хто перебуває в СІЗО.

Читайте також: На Хмельниччині звільнили перших в'язнів, які погодилися йти на фронт

Малюська також уточнив, що особа, засуджена за одноразове вбивство, може бути звільнена, якщо тільки злочин не було скоєно за обтяжуючих обставин, таких як сексуальне насильство.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив