Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
173
0
08-2-2022, 22:34

На Сумщині священнослужитель проповідував "російський світ" (ФОТО)

На Сумщині священнослужитель проповідував "російський світ" (ФОТО)
Співробітники Національної поліції на Сумщині затримали священника одного з сіл біля Конотопу, який проповідував ворожу ідеологію "російського світу" та співпрацював з російськими окупантами в березні 2022 року.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

"Оперативники управління стратегічних розслідувань Сумської області спільно зі слідчими обласної поліції отримали докази причетності священнослужителя до колабораційної діяльності", — повідомили у відомстві.

Крім поширення ідей "російського світу", 37-річний священнослужитель виправдовував дії країни-агресора в Україні, підтримував окупацію її територій, а також надавав матеріальну допомогу солдатам ворожої армії.



У липні слідчі органи повідомили священнику про підозру за ч. 4 ст. 111 (Колабораційна діяльність) та ч. 1 ст. 436 (Виправдання збройної агресії РФ проти України) КК України. Наразі слідство завершено, а матеріали справи направлені до суду.

Читайте також: У Новомосковську згорів Audi

В разі визнання провини священнослужителю загрожує до 5 років ув'язнення.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив