Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
563
0
Учора, 05:05

Без дозволів та медперсоналу: в Одесі припинили діяльність центру для наркозалежних (ВІДЕО)

Поліція затримала п'ятьох членів злочинного угруповання, які організували та забезпечили його роботу. Їм загрожує до 10 років ув'язнення.

Про це розповіли в поліції Одеської області.

В Одеській області група зловмисників організувала фейкову «реабілітацію» алко- та наркозалежних. Жодного стосунку до медицини ці люди не мали, але прикривалися назвою громадської організації та брали з родичів пацієнтів великі гроші, обіцяючи «лікування».

Пацієнтів вони підбирали просто на вулиці або через «сарафанне радіо». Обіцяли рідним допомогти впоратися із залежністю, а самі — ізолювали хворих у закритому приміщенні, де не було ні лікарів, ні нормальних умов.

Людей тримали без зв’язку із зовнішнім світом, часто — під фізичним та психологічним тиском: не давали спати, залякували, обливали водою. Серед постраждалих — навіть неповнолітні.

Поки пацієнти страждали, їхні рідні сподівалися, що ті отримують допомогу, і продовжували переказувати гроші. Весь цей час з них просто «викачували» кошти. Отримані суми учасники схеми розподіляли між собою, частину — витрачали на утримання псевдоцентру.

У результаті спецоперації міграційна поліція та слідчі ГУНП в Одеській області звільнили 10 осіб, з яких четверо — неповнолітні. Деяких утримували понад пів року.

Читайте також: Масове отруєння у елітному львівському ресторані: кількість постраждалих зросла до 56 осіб

Поліцейські затримали п’ятьох учасників злочинної групи, зокрема організатора та «охоронців». Усім їм вже оголосили підозру за статтею про незаконне позбавлення волі, вчинене з корисливою метою організованою групою. За такі дії їм загрожує до 10 років позбавлення волі.
Коментарi:
Коментувати
Ваш коментар:
  • Смайлики і люди
    Тварини і природа
    Їжа і напої
    Активність
    Порожі й місця
    Предмети
    Символи
    Прапори
Питання:* Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий