Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
195
0
06-16-2022, 08:34

Українці зможуть оформити паспорти за кордоном

Українці зможуть оформити паспорти за кордоном
Кабінет міністрів схвалив експериментальний проект щодо оформлення внутрішнього та закордонного паспорта громадянам України, які перебувають за межами країни.

Експеримент триватиме два роки.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на постанову від 10 червня 2022 р. № 678, яка набирає чинності через 15 днів після оприлюднення.

Згідно з документом, видачею паспортів за кордоном займатиметься відокремлений підрозділ Державної міграційної служби (ДМС).

Перелік держав, у яких здійснюється прийняття документів для оформлення паспортів, визначається ДМС за погодженням з Міністерством внутрішніх справ.

Строки та оплата

Уряд також затвердив Порядок реалізації експериментального проекту. Згідно з порядком, паспорти оформлюються у строки, встановлені законодавством, та видаються у строк до трьох місяців з дня прийняття відповідного рішення для їх оформлення.

Уряд також затвердив Порядок реалізації експериментального проекту. Згідно з порядком, паспорти оформлюються у строки, встановлені законодавством, та видаються у строк до трьох місяців з дня прийняття відповідного рішення для їх оформлення.За оформлення справляється адміністративний збір у порядку та розмірах, що визначені законодавством.

Читайте також: Парфум “Слава Україні” випустив канадський бренд Meleg Perfumes

Координувати проект буде Міністерство внутрішніх справ.
Коментарі:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

© Crimezone.in.ua 2020 Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови гіперпосилання на сrimezone.in.ua