Додати в закладки Підписатися на RSS
Регистрация
332
0
07-30-2022, 18:32

Міносвіти рекомендує розпочати навчання у закладах позашкільної освіти з 1 вересня

Міносвіти рекомендує розпочати навчання у закладах позашкільної освіти з 1 вересня
Міністерство освіти та науки України рекомендує поновити навчання в закладах позашкільної освіти з 1 вересня, а форма організації навчального процесу залежатиме від безпекової ситуації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки в Телеграм.

"У новому 2022/2023 навчальному році освітню діяльність в закладах позашкільної освіти рекомендується розпочати 1 вересня 2022 року.

При цьому форма організації освітнього процесу (очна, дистанційна, змішана) обирається в залежності від безпекової ситуації в кожному окремому населеному пункті", - йдеться в дописі.Читайте також: Для абітурієнтів створили чатбот «Вступ без хабарів»

Рекомендації МОН передбачають, що очний режим освіти може бути запроваджений у приміщеннях або будівлях закладу освіти лише в межах розрахункової місткості споруд цивільного захисту, що можуть бути використані для укриття учасників освітнього процесу в разі сигналу «Повітряна тривога» або інших відповідних сигналів оповіщення.
Коментарі:
Коментувати
Ваш коментар:
Питання:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

© Crimezone.in.ua 2020 Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови гіперпосилання на сrimezone.in.ua